niedziela, 27 marca 2016

Nowy blog - stare hobby

No to zaczynam nową przygodę. 
Od jakiegoś czasu biłam się z myślami o założeniu (bądź nie) nowego bloga. Prowadzenie dwóch blogów i praca zawodowa to jednak niezłe wyzwanie i doskonale wiem, że będą z tym problemy. Ale kto powiedział, że posty trzeba dodawać codziennie? 
Codziennych postów nie było i nie będzie, ale powinno się jednak tutaj coś dziać. 

Po co mi drugi blog? Bo na pierwszym są paznokcie i kot, trzeci temat moim zdaniem robiłby jednak za duży bałagan. Co prawda dodałam chyba dwa posty o moim kolejnym hobby, które zostały raczej ciepło przyjęte, ale przecież nie wszystkich muszą interesować takie posty na blogu paznokciowym. Poza tym potrzebuję miejsca gdzie szybko i bez problemów będę mogła znajomym pokazać moje małe dzieła. 

Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim kartek okolicznościowych. Ale nie tylko. Znajdzie się parę rzeczy do pokazania, które ozdobiłam techniką decoupage i nie tylko. Ostatnio ciągnie mnie w kierunku mixed media art, zobaczymy co z tego wyjdzie. A do tego malowanki i akwarele, z którymi zaczynam zabawę. Bo wszystkie te rzeczy to dla mnie bardzo dobra zabawa, której efekty chciałabym Wam pokazać.

Blog chwilowo będzie wyglądał mało oryginalnie, ponieważ nie mam czasu bawić się szablonem. Miałam do wyboru albo spędzić kilka dni nad dopracowaniem ogólnego wyglądu albo zacząć publikować posty. Zajęłabym się tym pierwszym, gdyby nie to, że są właśnie Święta Wielkanocne, a ja mam sporo wielkanocnych ozdób do pokazania. Dziwnie byłoby pokazywać je dwa tygodnie po świętach ;)

No to chyba tyle tytułem wstępu. 

Na zachętę torba "pisanek". Bliższy rzut oka na jej zawartość w następnym poście.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz