czwartek, 19 maja 2016

Urodzinowa kartka dla strażaka

Parę miesięcy temu dostałam zadanie bojowe: zrobić kartkę na urodziny dla strażaka. I to nie byle jaką, bo musi mieć motyw strażacki.
No to zaczęłam grzebanie w internetach w poszukiwaniu ciekawego stempla z dorosłym strażakiem. I wiecie co? Bida. W końcu znalazłam coś co mnie zainteresowało, czyli TO i TO. Jednak żaden z tych obrazków nie wydał mi się na tyle idealny, żeby się na niego zdecydować. W końcu skończyło się na tym, że użyłam ich jako inspiracji do narysowania "mojego" strażaka. Strażak wyszedł raczej w porządku, za to przy torcie ręka mi się omsknęła i stąd moja teoria, że tort upiekł cukiernik z małym stażem ;)
Do rysowania użyłam Pigma Micron 01 i 03 Sakury. Kolorowanie wykonałam w całości markerami Copic. Ponieważ ciężko mi znieść duże ilości białego koloru na moich kartkach przybrudziłam nieco tło przy pomocy Distress Inków. Girlandy z banerów namalowałam i wycięłam samodzielnie. Przykleiłam je do kordonka, a do kartki zamocowałam przy pomocy taśmy 3D. Napis "najlepsze życzenia" wycięłam kilka razy wykrojnikiem Craft Passion. Przykleiłam do siebie kilka takich napisów, dzięki czemu całość zrobiła się trójwymiarowa. Na koniec dodałam Glossy Accents na wodę lejącą się z "sikawki" i kask. Koperta jest minimalistyczna, tylko stemple, żeby nie było pusto.
Mam nadzieję, że kartka przypadnie Wam do gustu.

4 komentarze:

  1. kartka bombowa, fantastyczna jak sie Strażak cieszył ;) dziekuje Kasiu. Na Twoja kreatywność zawsze można liczyć... ;) az

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję Alu, polecam się na przyszłość :D

      Usuń